Kategorie

CCT3320TS konduktometr digitální, 230V/50Hz, 2W

CCT3320TS konduktometr digitální, 230V/50Hz, 2W

CCT3320TS konduktometr slouží na průběžné měření elektrické vodivosti vody. Je určený pro zabudování do potrubí za stanici reverzní osmózy nebo za demineralizační kolonu. El. napájení 230V/50Hz, příkon 2W.

Více detailů


6 355 Kč vč. DPH

Dostupnost: na dotaz

Přístroj CCT3320TS je digitální měřič elektrické vodivosti určený k průběžnému monitorování elektrické vodivosti demineralizované - odsolené vody upravené na stanici reverzní osmózy nebo na demineralizační koloně.

Měřič vodivosti CCT3320T se vyznačuje vysoce stabilním sběrem měření, velkým teplotním rozsahem, nízkou odchylkou měření, možností přepínat mezi vodivostí, teplotou a TDS během měření, možností signalizovat, když je kvalita vody mimo standard. Měření probíhá v automaticky přepínaných rozsazích.

Součástí přístroje je měřicí sonda vodivosti s připojením G1/2", určená pro zabudování do potrubí, kterým protéká demineralizovaná voda. Součástí dodávky je T kus se závitem, pomocí kterého se sonda instaluje do potrubí. Měřící sonda je připojena k přístroji čtyřžilovým stíněným kabelem ve standardní délce 5 m, který je pevnou součástí sondy.

Měřič vodivosti je vodotěsně zabudován v plastové el. skříňce. Na digitálním podsvíceném LCD displeji se zobrazí hodnota el. vodivosti, která odpovídá vodivosti měřené vody.

Další technické údaje najdete na katalogovém listu Konduktometry CCT3320T.

  • provozní teplota 0 - 50°C
  • příkon 2 W
  • rozsah měření vodivosti 0,0 – 1999 µS/cm