Kategorie

Spirovent Dirt FDN50 přírubový separátor kalů

Spirovent Dirt FDN50 přírubový separátor kalů

Odkalovač Spirovent Dirt spolehlivě odstraní z oběhové vody topného nebo uzavřeného chladicího systému mechanické nečistoty a tím snižuje riziko poruch zdroje tepla, termostatických ventilů a dalších částí systému. Odkalovač pracuje v automatickém nepřetržitém provozu, na rozdíl od filtrů nehrozí žádné ucpání filtračního sítka nečistotami.

Více detailů


27 560 Kč vč. DPH

Dostupnost: na dotaz

Odkalovač Spirovent Dirt spolehlivě odstraní z oběhové vody topného nebo uzavřeného chladicího systému mechanické částice, které mohou způsobit poruchy zdroje tepla a dalších částí systému. V tělese odkalovače dojde ke gravitačnímu oddělení nečistot těžších jak voda a jejich klesání ke dnu sběrné kalové jímky. Tento proces je podporován radiálním uspořádáním speciální mřížkové vestavby.
Shromážděné nečistoty obsluha jednoduchým způsobem odkalí vypouštěcím ventilem, a to bez nutnosti přerušení provozu systému.

Nádoba odkalovače je vyrobena z černého plechu, uzavřena klenutými dny. Je opatřena kvalitním povrchovým nátěrem. Možno zvolit v provedení s navařovacími nebo přírubovými hrdly. Odkalovač je určen pro instalaci do vodorovného potrubí.

Více informací najdete na adrese http://www.aquaproduct.cz/odlucovac-kalu-spirovent-dirt-p.

  • připojení DN50
  • max. provozní teplota 110°C
  • max. provozní tlak 10 bar
  • stavební délka filtru 260 mm
  • max. průtok 12,6 m3/hod