Kategorie

Spirovent Dirt 1" vertikální odkalovač

Spirovent Dirt 1" vertikální odkalovač

Odkalovač Spirovent Dirt V 1" spolehlivě odstraní z oběhové vody topného nebo uzavřeného chladicího systému mechanické nečistoty a tím snižuje riziko poruch zdroje tepla, termostatických ventilů a dalších částí systému. Odkalovač pracuje v automatickém nepřetržitém provozu, na rozdíl od filtrů nehrozí žádné ucpání filtračního sítka nečistotami.

Více detailů


3 864 Kč vč. DPH

Dostupnost: na dotaz

Odkalovač Spirovent Dirt V 1" spolehlivě odstraní z oběhové vody topného nebo uzavřeného chladicího systému mechanické částice, které mohou způsobit poruchy zdroje tepla a dalších částí systému. V tělese odkalovače dojde ke gravitačnímu oddělení nečistot těžších jak voda a jejich klesání ke dnu sběrné kalové jímky. Tento proces je podporován radiálním uspořádáním speciální mřížkové vestavby.
Shromážděné nečistoty obsluha jednoduchým způsobem odkalí vypouštěcím ventilem, a to bez nutnosti přerušení provozu systému.

Odkalovač je určen pro instalaci do svislého potrubí, připojení vnitřní závit.Více informací najdete na adrese http://www.aquaproduct.cz/spirovent-odkalovac-zavitovy-p.

  • připojovací závit G 1"
  • max. provozní teplota 110°C
  • max. provozní tlak 10 bar
  • stavební délka filtru 84 mm
  • max. průtok 2 m3/hod