Kategorie

Spirovent Dirt 6/4" horizontální odkalovač

Spirovent Dirt 6/4" horizontální odkalovač

Odkalovač Spirovent Dirt 6/4" spolehlivě odstraní z oběhové vody topného nebo uzavřeného chladicího systému mechanické nečistoty a tím snižuje riziko poruch zdroje tepla, termostatických ventilů a dalších částí systému. Odkalovač pracuje v automatickém nepřetržitém provozu, na rozdíl od filtrů nehrozí žádné ucpání filtračního sítka nečistotami.

Více detailů


4 686 Kč vč. DPH

Dostupnost: dodání do týdne

Odkalovač Spirovent Dirt spolehlivě odstraní z oběhové vody topného nebo uzavřeného chladicího systému mechanické částice, které mohou způsobit poruchy zdroje tepla a dalších částí systému. V tělese odkalovače dojde ke gravitačnímu oddělení nečistot těžších jak voda a jejich klesání ke dnu sběrné kalové jímky. Tento proces je podporován radiálním uspořádáním speciální mřížkové vestavby.
Shromážděné nečistoty obsluha jednoduchým způsobem odkalí vypouštěcím ventilem, a to bez nutnosti přerušení provozu systému.

Odkalovač je určen pro instalaci do vodorovného potrubí, připojení vnitřní závit.Více informací najdete na adrese http://www.aquaproduct.cz/spirovent-odkalovac-zavitovy-p.

  • připojovací závit G 6/4"
  • max. provozní teplota 110°C
  • max. provozní tlak 10 bar
  • stavební délka filtru 88 mm
  • max. průtok 5 m3/hod